MAJ - harmonogram odbioru odpadów komunalnych
Metale i tworzywa - 7, Zmieszane, Bio. - 11,25

Co byś zrobił gdybyś był burmistrzem?

Comments  

+2 # Gdybym była BurmistrzyniąTeresa 2018-01-03 14:20
Burmistrzem powinna zostać ,,kobieta,, bezstronna bezpartyjna nie ulegająca naciskom zewnętrznym otoczona współpracownikami którzy pomogą w zarządzaniu gospodarką miasta tak żeby można było powiedzieć ,,dobrą robotę wykonaliśmy,, jesteśmy zadowoleni. Czy wy też tak myślicie? Piszcie ludzie piszcie i mówcie nie bójcie się bo i kogo?
Reply | Reply with quote | Quote
+10 # PomyślJ23 2018-01-03 14:29
Będąc burmistrzem trzeba mieć świadomość, że spotykać się będzie z sytuacją ciągłego braku zadowolenia i akceptacji ze strony wyborców. Co by burmistrz nie zrobił i tak będzie źle. Psychika w takiej sytuacji "siada". Wokół pełno niezadowolonych. Doradców za to będzie wielu ale jak przyjdzie co do czego to burmistrzowi ich zabraknie. Za to"przydupasów","lizusów"," włazi dupców" wokół będzie pełno. Wręcz mogę użyć stwierdzenia, że jest to funkcja niebezpieczna dla właściwego rozwoju pod kątem kształtowania osobowości psychicznej, czyli właściwości charakteru. Po prostu po pewnym czasie ludzie zaczynają wręcz przeszkadzać. Wyborcy nagle stoją po przeciwnej stronie barykady. Co można w tej sytuacji zrobić? Chyba więcej dystansu do tego co się robi i kim się jest, że użyję wyświechtanego sloganu "burmistrzem się bywa a człowiekiem się jest". Co bym zrobił gdybym był burmistrzem? Byłbym człowiekiem. To bym próbował robić
Reply | Reply with quote | Quote
0 # Czego się bać/x 2018-01-03 14:35
Czego się bać?
Reply | Reply with quote | Quote
+2 # Marchewka i kijJ23 2018-02-15 21:06
Gdybym nim był, właściwie działał bym tak jak obecny burmistrz, powiedzmy z niewielką korektą. Ale nim nie jestem i chyba być nie chcę. Ilu ludzi w środowisku różańskim jest rozsądnych? Na ok. 1500 mieszkańców miasta może 20 osób by się znalazło. Więc rządzić należałoby radykalnie tak jak obecnie czyni polski prezes. Na razie marchewka - kij przyjdzie już niedługo!
Reply | Reply with quote | Quote
0 # Nie łatwoAdam 2019-03-16 17:23
Nie da się wszystkich zadowolić! Większość czasu poświęcając na eliminację tych którzy burmistrzem chcieliby zostać np. w poprzedniej radzie ta "reszka". Nie ma czasu na rozsądne gospodarowanie. W ciągłym stresie. I nie co im zazdrościć tej kasy. Zdrowia szkoda, choć niektórzy mają taki charakter, że muszą mieć jakiegoś wroga - wtedy żyją. :lol:
Reply | Reply with quote | Quote
+5 # DziwneJan 2019-07-15 21:30
Można się dziwić i nie dziwić dziwnym zatrudnieniom w UG. Premiom. Wczasom. Wycieczkom. Kto za tym stoi? Np. pojawia się osoba z nikąd, idzie na macierzyński, wraca ... co robi? Kilka lub kilkanaście osób tak naprawdę nic tam nie robi. I po co ta rewitalizacja rynku? Znów pytanie kto za tym stoi? Może to pod kogoś – rodzą się pytania. Czas pokaże. Więc bycie burmistrzem nie jest takie proste, albo aż tak proste. :-*
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment

Security code
Refresh